30 maj 2013

[PICS] Short Shorts Film Festival & Asia 2013


Kumi wraz z Ninagawa Mika pojawiły się dziś na gali otwarcia festiwalu Short "Shorts Film Festival & Asia 2013". Pojawiły się tam razem ze względu na ich wspólny projekt jakim był teledysk do piosenki " Pink Spider" , który dzięki swojej długości został zakwalifikowany jako krótki film i wygrał zdobywając nagrodę zwaną :Excellence Award . Obie panie prezentowały się naprawdę pięknie i olśniewającą. Poniżej więcej fotek: 


CREDITS:
mdpr.jp

22 maj 2013

[info] Summer single release date !


Znamy już datę wydania letniego singla! Ta magiczna data to : 31.07.2013.
A tak przedstawiają się ceny poszczególnych wydań singla :

■CD
【RZCD-59404】¥1,260(tax in)
■CD+DVD
【RZCD-59403/B】¥1,890(tax in)

CREDITS:
kiのtrumpet@baidu

18 maj 2013

[PICS&VIDEO] Koda Kumi in Los Angeles / New MV'S


Piękne miasto , piękna pogoda i kobiety , czego chcieć więcej? W takim klimacie nasza gwiazda pracuje nad teledyskami do nowych letnich singli , które miejmy nadzieje wkrótce usłyszymy. Kumi wygląda naprawdę seksownie od razu ma się iść ochotę do klubu potańczyć gdy widzi się tak piękną kobietę ^.^ Poniżej więcej fotek z kulis nagrywanie klipów :

Jeden z Amerykańskich fanów nagrał Kumi podczas kręcenia klipu. Dzięki temu możemy domyślić się jaki będzie ogólny koncept i sceneria klipu.Wideo poniżej:


CREDITS:
or1en10@ameblo,KK『French fans page』@fb & NameOnRice@YT

13 maj 2013

[VIDEO] KODA KUMI - 「Isle of MTV Miyakojima」


W internecie można już zobaczyć występ Kumi podczas serii koncertów MTV. Kumi zaśpiewała m.in takie hity jak BE MY BABY czy  Bing Bling Bling. Dzięki naszej idolce scena MTV wręcz płonęła , publika bawiła się , wiwatowała. Naprawdę udany występ. Zapraszam do obejrzenia poniżej:

W razie problemów z odtworzeniem filmiku zapraszam TUTAJ

CREDITS:
倖田來未俱乐部@youku

12 maj 2013

[INFO] Koda Kumi will be cover girl on JULY's EDGE STYLE


Kumi pojawi się na okładce lipcowego wydania magazyny "EDGE STYLE". Spodziewajmy się przepięknej sesji zdjęciowej , jak zawsze ma to miejsce w tym magazynie. Tak dla ciekawostki będzie to już 3 okładka "EDGE STYLE" w tym roku , na której pojawi się Kumi.

CREDITS:
edge-s.jp

[FANCAMS] KODA KUMI LIVE TOUR 2013 ~JAPONESQUE~


Do sieci trafił filmik nagrany przez fana , który nagrał 2 występny z obecnej trasy LIVE TOUR 2013 ~JAPONESQUE~ są to Love Me Back . BE MY BABY i KO-SO-KO-SO. Jest to pierwszy taki wyciek jak do tej  pory i w dodatku w całkiem przyzwoitej jakości. Zapraszam do oglądania poniżej:CREDITS:
gotuwithmylazer,Edwin Aliano @ YT

[HQ SCANS] BLENDA JUNE 2013 - LOVE DIARY vol.7 -


CREDITS:
aix243098@wordpress

10 maj 2013

[PIC] BLENDA JUNE 2013 - LOVE DIARY vol.7 - good quality


Mam dla was skan ostatniego dzienniczka Kumi z magazynu BLENDA w dobrej jakości ( czekamy na najlepszą jakoś skanów , zapewne pojawią się wkrótce )

CREDITS:
kobe-seico@ameblo

8 maj 2013

[VIDEO] Picaru no Teiri: Koda Kumi × Naomi Watanabe


Dziś emisje miał program "Picaru no Teiri" , w którym udział wzięła Kumi. W programie zobaczymy przezabawny sketch z Kumi i Naomi Watanabe jak i ich wspólny występ podczas trasy koncertowej -JAPONESQUE- LIVE TOUR 2013. Występ jest również przezabawny i naprawdę dobry. Także zapraszam do oglądania :


W razie problemów z filmikiem zapraszam TUTAJ

W bonusie jest jeszcze fotka Kumi z za kulis programu:

CREDITS:
limited_yan@tudou

7 maj 2013

[PICS] BLENDA JUNE 2013 - LOVE DIARY vol.7 -


Doczekaliśmy się już 7 dzienniczka "Love Diary" , którego prowadzi nasz idolka w magazynie modowym "BLENDA". No ja osobiście jestem w szoku , Kumi prezentuje się naprawdę genialne w długich blond włosach i pastelowych kolorach , które są trendem tego sezonu. Czekamy na skany w dobrej jakości.

Credits:
Shotaro@ameblo.jp

2 maj 2013

[PICS] KODA KUMI x 「LOVE CHÉRIE」 OFFICIAL SITE


Oficjalna strona poświęcona nowym rzęsom , których autorką jest Kumi miała dziś swoją premierę. Rzęsy można już zamawiać  ,a ich oficjalna sprzedaż nastąpi 8 maja. Rzęsy można dobrać naprawdę na każdą okazję , a oto jak się prezentują:Całość prezentuje się naprawdę kusząco , zarówno rzęsy jak i sesja artystki. Liczymy , że sprzedaż wyniesie naprawdę pozytywne rezultaty.

CREDITS:
d-up.co.jp

1 maj 2013

[DOWNLOAD] Koda Kumi - Pink Spider (INSTRUMENTAL)


Zapraszam do pobrania instrumentalnej wersji utworu "Pink Spider".


[VIDEO] Koda Kumi - Pink Spider (UULA Full Ver.)


W sieci śmiga już "kinowa" wersja teledysku do piosenki "Pink Spider". Jest to rozwinięta wersja teledysku , w którym bliżej możemy poznać wszystkie aktorki jak i poznajemy prawidłowe zakończenie historii. Teledysk można podziwiać poniżej :


Jeśli są problemy z filmikiem to zapraszam TUTAJ

CREDITS:
yinyuetai.com

[INFO] a-nation island 2013


Jak co roku Avex organizuje imprezę letnią A-Nation ,gdzie prezentuje swoich artystów szerokiej publice. W tym roku Kumi wystąpi pierwszego dnia imprezy , czyli 3 sierpnia. Także wyczekujmy wspaniałego show    . ^.^
CREDITS:
momoclomatone.com