30 wrz 2013

[PREVIEW] Koda Kumi: 56th Single 「Dreaming Now!」+ Cover Pic

Znamy już nazwę nowego singla Kumi będzie on nosić nazwę "Dreaming Now!". Data premiery singla jest zaplanowana na dzień urodzin artystki czyli 13 listopada. Ku zdziwieniu fanów Kumi nie postawiła na balladę jak to zazwyczaj było z zimowymi singlami , lecz postawiła na dance'owy klimat , który rozgrzeje nie jeden zimowy parkiet. Poniżej możecie przesłuchać 15 sekundowy fragment utworu:
W razie gdyby były problemy z odtwarzaczem zapraszam TUTAJ
HASŁO: 131113
CREDITS:
kinot@tudou.com

28 wrz 2013

[PICS] Koda Kumi new fragrances [LOVE CHARM / LOVE DRESS]


Po ostatnim sukcesie perfum "LOVE NOTE" i "LOVE TOUCH" , Kumi postanowiła dodać jeszcze dwa zapachy jakimi są "LOVE CHARM" i "LOVE DRESS". Do promowania perfum Kumi wzięła udział w sesji zdjęciowej czego efekty jak i kulisy możecie zobaczyć poniżej :


Kulisy:

CREDITS:
special.scentnations.com

[PICS] 「GirlsAward 2013 AUTUMN /WINTER」


Dzisiejszego dnia odbyła się gala 「GirlsAward 2013 AUTUMN /WINTER」, na której wystąpiła nasza Kuu. Pojawiła się w bardzo seksownym stroju i pokazała swoje wszelakie atuty. Fanów urzekła również nowa fryzura gwiazdy ,a raczej jej kolor gdyż gwiazda postawiła tym razem na czerń , co bardzo fonom się spodobało. Poniżej tracklista i pierwsze fotki z show :

TRACKLIST:

01 IS THIS TRAP?
02 Bring it on
03 Poppin' love cocktail feat.TEEDA


 CREDITS:
modelpress.jp

12 wrz 2013

[DOWNLOAD] LIVE TOUR 2013 ~JAPONESQUE~ (LIVE CD)


Zapraszam do pobrania LIVE CD z ostatnie trasy koncertowej Kuu  "LIVE TOUR 2013 ~JAPONESQUE~". Link do pobrania poniżej:

[SCANS] BLENDA October 2013 ~Love Diary~ vol.11


To już 11-sty z kolei dzienniczek "Love Diary" , który pojawia się w magazynie "BLENDA". W październikowym wydaniu zawarte są wakacyjne poczynania gwiazdy jak i promocja singla "Summer Trip".

CREDITS:
kiのtrumpet@baidu

11 wrz 2013

[SCANS] DECOLOG October 2013

Gwiazdą z okładki październikowego wydania magazynu "DECOLOG" jest nie kto inny jak nasza Kumi. Gwiazda udzieliła wywiadu jak i wzięła udział w sesji zdjęciowej czego wynikiem są te przepiękne fotografie, które pokazują naszą gwiazdę w bardzo subtelnym i kobiecym stylu. Poniżej reszta skanów w bardzo dobrej jakości:


CREDITS:
KHATARSIS

[SCANS] VIVI (Taiwanese Edition) October 2013


Podczas intensywnej promocji krążka "Summer Trip" w Tajwanie Kumi wzięła udział również w sesji zdjęciowej dla tamtejszego pisma ViVi. Gwiazda na zdjęciach pokazuje ,że potrafi być słodka i dziewczęca jak i potrafi być seksowną divą. Poniżej reszta skanów w dobrej jakości:


 CREDITS:
kiのtrumpet@baidu