27 sty 2016

[MV] Koda Kumi - Dance In The Rain -360°ver.-


Dobrze wszystkim znany teledysk do utworu [Dance In The Rain] załączony do nowej składanki [Winter of Love]. Jest jednak jedna różnica teledysk możecie obejrzeć w pełnej krasie połączonej z technologią Oculus ,dzięki której możecie się poczuć jakbyście byli w tym samym miejscu ,co nasza Kumiko. Poniżej możecie obejrzeć ten efekt :

Dance In The Rain -360° Music Video-
Dance In The Rain -360° Music Video- Get your copy of "WINTER of LOVE", available on:CDJapan: cdjapan.co.jp/product/RZCD-86046Amazon JP: amazon.co.jp/WINTER-LOVE-CD-スマプラ-倖田來未/dp/B018MAK88SiTunes: itunes.apple.com/nz/album/winter-of-love/id1068894702#koda15 #KodaKumi #倖田來未 #onandon_koda #WINTERofLOVELuD
Posted by Koda Kumi Italian Fan Club on 26 styczeń 2016
CREDITS:
@FBKKIFC

[SCANS] ViVi March 2016


Skany marcowego wydania magazynu [ViVi] z udziałem Kumi w dobrej jakości :


CREDITS:
@baidu あい
23 sty 2016

[MV] Koda Kumi - On and On


Kolejny teledysk do dwóch premierowych utworów ze składanki [Winter of Love]. Tym razem klip do [On and On]. Sama realizacja jest dość ciekawa ,bo część materiału jest kręcona własnoręcznie kamerą telefonu przez Kumi. Według mnie efekt jest fajny i to zawsze coś nowego. A wam jak się podoba teledysk jako całość? Poniżej możecie się z nim zapoznać :


On And On / Music Video with Chs sub
On And On / Music Video with Chinese subtitlescredits: Limited Yan and 樱和日丽NO ME WITHOUT YOU / Music Videofacebook.com/KodaItalianFC/videos/1138333392850943Get your copy of "WINTER of LOVE", available on:CDJapan: cdjapan.co.jp/product/RZCD-86046Amazon JP: amazon.co.jp/WINTER-LOVE-CD-スマプラ-倖田來未/dp/B018MAK88SiTunes: itunes.apple.com/nz/album/winter-of-love/id1068894702#koda15 #KodaKumi #倖田來未 #onandon_koda #WINTERofLOVELuD
Posted by Koda Kumi Italian Fan Club on 19 stycznia 2016
CREDITS:
@FBKKIFC

[MV] Koda Kumi - No Me Without You (HD)


Teledysk do najnowszego utworu [No Me Without You] z najnowszego krążka [Winter of Love]. Teledysk w jakości HD poniżej. Myślę ,że nie trzeba tu dużo pisać ,bo to co widać i słychać  ,broni się najlepiej.


PV/MV 倖田來未 Koda Kumi - No Me Without You (HD)
PV/MV 倖田來未 Koda Kumi - No Me Without You (HD)
Posted by 倖田 來未 Koda Kumi - America on 22 stycznia 2016
CREDITS:
@FBKKF

[PREVIEW] Kumiko for ViVi March 2016 Issue


Pierwsze fotki najnowszego magazynu modowego [ViVi] już w sieci. W marcowym wydaniu jednego z najpopularniejszych czasopism w Japonii ,udzieliła wywiadu i za pozowała nasza Kuu. Stylizacje gwiazdy są połączeniem elegancji i mody sportowej. W efekcie mamy ciekawą i miłą dla oka sesję , gdzie Kumi jak zwykla nie zawiodła. Z niecierpliwością czekamy na skany w dobrej jakości.

CREDITS:
@LiDaYu

[PICS] Winter of Love - Album

Pierwsze zdjęcia świeżutkich egzemplarzy najnowszej składanki [Winter of Love].
Na zdjęciach możemy zobaczyć album w wersji CD+DVD oraz limitowaną wersję dedykowaną wyłącznie dla członków funclubu gwiazdy.
 CREDITS
@ayubaidu

[SCANS] Kumi for [CD&DL DATA] magazine


Oto skany w bardzo dobrej jakość nowego wydania magazyny [CL&DATA] ,w którym Kuu udzieliła obszernego wywiadu oraz wzięła udział w sesji zdjęciowej . Efekty gwiazdy z magazynem możecie podziwiać poniżej:
 CREDITS:
@aikakatharsis


17 sty 2016

[DOWNLOAD] Koda Kumi - Winter Of Love


W sieci pojawiła się już cała składanka [Winter Of Love] do przesłuchania i pobrania w poniższym linku. Pamiętajcie jednak o wspieraniu artystów i kupujmy ich album w formie cyfrowej ,czy fizycznej. Ja już swoją kopię zakupiłem i czekam na listonosza . Póki co rozkoszujmy się najnowszą składanką , która idealnie nadaje się na zimowe wieczory.

TRACKLIST:

1. On And On
2. Kiseki
3. hands
4. Promise
5. you
6. Yume no Uta
7. Unmei
8. Aishou
9. Ai no Uta
10. Moon Crying
11. stay with me
12. Suki de, Suki de, Suki de.
13. Anata Dake ga
14. Ai wo Tomenaide
15. Koishikute
16. Dance In The Rain
17. NO ME WITHOUT YOU

16 sty 2016

[PREVIEW] Kumi for [CD&DL DATA] magazine


W dniu dzisiejszym (16.01.2016) do sklepów trafił magazyn [CD&DL DATA] ,w którym znajduje się obszerny wywiad z naszą Kumi oraz nowa sesja zdjęciowa zrobiona na potrzeby magazynu. Niezwykle subtelnie i kobieco prezentuje się nasza Kumiko , a wam jak się podoba taki look? Poniżej zawartość tego co ujrzymy w magazynie:

Credits:
@KKF

[PROMOTE] Koda Kumi on Tokyo FM


Dziś rano Kumi pojawiła się w porannym programie [Countdown Japan] w radiu Tokyo FM , gdzie promowała swój nadchodzący album [ Winter Of Love] oraz udzieliła wywiadu. Podczas wizyty gwiazdy w radiu nie zabrakło także wiernych fanów ,którzy chcieli okazać swoje wsparcie dla artystki. Powyżej Kumi wraz z prowadzącymi program.


Credits:
@tieba.baidu

[LIVE] Sound Inn “S”


Kumi rozpoczyna promocję najnowszej składanki [Winter Of Love] , która swoją premierę ma 20.01.2016. Artystka z tej okazji wystąpiła w muzycznym programie [Sound Inn ''S''] , w którym to wykonała między innymi najnowszy utwór [ On And On]. Jak zawsze wokal Kumiko w balladach powala na kolana , choć i nowy wizerunek , bardziej dojrzały też cieszy oko. Naprawdę dobry wsytęp , oby takich więcej. Poniżej występ oraz pełny spis utworów jakie wykonała podczas show :


 SETLIST:
1All of me (1931 - cover)
2. On And On
3. Swallowtail Butterfly -Ai no Uta-

PERFORMANCE:
@modelpress, @FBKKF